Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výměnný pobyt v Německu 26.díl

27. 1. 2007
- - - - - - - - - - - - - - SISSI - - - - - - - - - - - - -

"Co se stalo?" zeptáme se všechni, když vyběhne z pokoje" On....si mě nepamatuje" řekne a sedne si na židli. "On už se probral?" zeptá se Gustav a ona jenom přikývne. "Půjdem za ním, Gustave?" zeptá se ho Georg. "jo jasně jdem" jdou za Billem a Tomem do pokoje. "Leni, a co ti řekl?" ptá se samara. Všechno co se tam stalo nám řekla. "A jakto že si tě nepamatuje, vždyt se nějak do hlavy neuhodil ne?" ptám se. "No já vůbec nevím" odpoví a z pokoje vyjdou kluci. "Tak co kluci?" ptá se hned Katka. "No vůbec si na vás nepamatuje" řekne Gustav "A chce tě vidět, Lenko" dodá Tom. "Mě?" diví se Lenka. "je tady ještě nějaká jiná Lenka?" řekne Georg. "Tak jdi" řeknu jí a ona jde k Billovy do pokoje.

- - - - - - - - - - - - - - BILL - - - - - - - - - - - - - - -

"Kluci, chci mluvit s Lenkou" řeknu klukům, kteří přes sebe mluví. Přestanou mluvit a kouknout na mě. "Opravdu jí chceš zavolat?" zeptá se mě Tom. "No když je to moje holka, tak bych měl být ted s ní ne?" řeknu jim. "Tak jo, jak chceš mi ti jí zavoláme" řekne Georg a všichni jdou z pokoje. Chvilku tam ležim a koukám do stropu. Pomalu se začnou otevírat dveře a vejde Lenka.

- - - - - - - - - - - - - LENKA - - - - - - - - - - - - - -

Když jsem vešla do pokoje Bill pořád ležel. "Ahoj Bille" pozdravila jsem ho a nic žádná odpověd. Jenom na mě pořád kouká. "Blle, co ti je?" zeptám se, pořád neodpovídá jenom na mě kouká. "Bille?" "Ahoj Leni" odpoví mi konečně. "Bille, co ti je?" "na něco jsem si vzpoměl" řekne mi a já se posadím na židli vedle jeho postele. "Na co sis vzpoměl, jestli se můžu zeptat" "jasně že se můžeš zeptat, no vzpoměl jsem si jak ty si přišla do pokoje, já jsme na tebe čekal a ty si my řekla že si jdeš pro mikinu a já pak k tobě přišel a chytil tě kolme pasu a ty kolem krku, pak jsme se políbili a spadli na postel kde jsme se líbali atd...a ty si potom usla, stalo se to?" "jo, jo stalo když jsme spolu začli chodit, před 5 měsíci" "se mi to vybavilo když si vešla do pokoje a Leni řekni mi něco o sobě, ty nejsi z Německa vid" "no nejsem jsem z česka, tady v Německu jsem na výměnným pobytu, jsem tady ještě se 3 kamarádkama, kteří chodí s klukama" "kluci říkaly že taky mají holky a na jak dlouho si tady?" "na rok pak zase jedu z5 do česka" řeknu a posmutním. "Copa se satlo?" "nic nic, Bille" "opravdu?" "jen mě ničí představa že za 7 měsíců budu muset odjet" "když tě vidím Leni, tak jako kdybych tě znal celej život a chtěl jsme se tě zeptat, kdyby si se mnou měla trpělivost a pořád se mnou nechodila a nepřipomínala my kam jsme spolu chodili a tak..."skončí svůj proslov Bill a čeká co řeknu. "Budu moc ráda Bille, určitě s tebou budu mít trpělivost"odpovim mu a dám mu pusu. Pak jsem mu o sobě řekla všechno. "Leni a řekneš mi co se všechno stalo, když sjme spolu chodili těch 5 měsíců" zeptá se mě, když mu o sobě všechno řeknu. "Řeknu ti to zítra, už je pozdě a ty by si měl spát" "no nejspíš máš pravdu, ale zítra mi to určitě řekneš" "jo slibuju, ted spi" chci se zvednout "Leni, zůstan tady se mnou, jestli chceš tak si můžeš lehnout ke mě" "no vzheldem k tomu že bych se tam nevešla a chci aby si se vyspal, tak zůstanu tady na židli" "Fakt? Nechceš to aspon zkusit?" přemlouvá mě Bill. "No tak dobře, když si nedáš říct" sundám si boty a pomalu si lehám k němu. "No vidíš se sem vejdeme oba" usměje se Bill a obejme mě...
Lenule
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Příběh

(Miley, 28. 9. 2010 17:26)

Je to fakt pěkný.. :)) povedlo se ti to .. :))

krásnýýý

(aduška, 8. 2. 2010 20:34)

hej ty úžasně píšeš kdyby si to dopsala do konce tak by to bylo ještě lepšííí něco takovýho sem ještě nečetla fakt krásnýý =)

jukni se!!!!

(Lady Demetria, 18. 2. 2009 17:42)

čauky podívej se na můj blog. taky píšu povídky a ocenila bych, kdyby jsi sem napsala tvůj názor díky a sry za reklamu

http://tokiohotel-und-us5.blog.cz/

pokračuj dál prosím

(PáťulQa, 30. 10. 2008 20:26)

toe sladký..škoda že už nepíšeš dál...ze žáčátku to nebylo moc zajímavý ale ted je to užaný

kráááááááááááááááása

(Katka, 11. 2. 2008 10:50)

fakt nádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jééééééééééééééééééé

(*Kačka*, 28. 1. 2007 13:58)

Lení,to se ti fakticky moc povedlo,je to krásný!!!